| Type | Drilling Tools |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Color | Customize |
| Oem | Available |
| Oem/odm | Welcome |
| Brand | Soilmec , Teg , Zoomlion, Xcmg |
|---|---|
| Drill Depth | 20-100m |
| Condition | Used |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Video Technical Support,Online Support |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig Bauer BG25 |
| Power Type | Diesel |
| Warranty | 6 Months |
| OD | 394mm |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | Steel,high Quality Carbon Steel |
| Color | Any Other Colors |
| Oem | Available |
| Oem/odm | Welcome |
| Condition | New |
|---|---|
| Weight | 13500 Kgs |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support |
| Condition | New |
|---|---|
| Weight | 85000kgs |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service,Field Installation |
| Name | Kelly Guide For Rotary Drilling Rig Spare Parts Construction Machine Parts Piling Rig |
| Packaging Details | customer |
| Material | Q355C |
|---|---|
| Application | Piling Rig Drilling Hole Tools |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Name | Drilling Tools Belling Bucket |
| Packaging Details | Nude |
| Name | Used Piling Rig |
|---|---|
| Drilling Depth | 58000(MM) |
| Weight | 78T |
| Machine Type | Sr80c |
| Advantage | High Quality And Factory Prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product Name | Construction Machinery Parts Single Wall Drill Casing Bored Piling Foundation Bore Pile |
| Material | Q345B |
| Keyword | Single Wall Casing |
| Packaging Details | customized |