| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product Name | Construction Equipment |
| Material | Q345B |
| Keyword | Single Wall Casing Series |
| Color | Yellow |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Service | OEM ODM,OEM Serivice |
| Name | Casing Series Shoe Adapter Driver Piling Rig Parts Construction Machine |
| Keyword | Piling Rig Machine Parts |
| Application | All The Construction Sites |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product Name | Construction Equipment |
| Material | Alloy Steel |
| Keyword | Single Wall Casing Series |
| Packaging Details | customer required |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Color | Yellow,Blue,Customized,White |
| Certification | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| Suitable Brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| Material | 40Mn |
| Warranty | 6 Months |
| Color | Customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product Name | Turgor Cylinder |
| Keyword | Turgor Cylinder |
| For | Undercarriage |
| Weight | 40kg |
| Application | Construction Site |
|---|---|
| Product Name | SEDIMENT SEPARATOR |
| Warranty | 6 Month |
| The Maximum Mud Processing Capacity Reaches | 120m3/h |
| Total Installed Power | 11kw, Of Which 15kw Mud Pump Is Self-allocated |
| Product Name | Pile Breaker,pile Crusher,pile Cutter,rock Breaker |
|---|---|
| Maximum Storke Of Hydraulic Cylinder | 180mm |
| Range Of Pile Diameter | 1700-1850mm |
| Maximum Drill Rod Pressure | 690KN |
| Suitable Excavator(ton) | 12-50T |
| Product Name | Pile Breaker,pile Crusher,pile Cutter,rock Breaker |
|---|---|
| Maximum Storke Of Hydraulic Cylinder | 180mm |
| Range Of Pile Diameter | 1700-1850mm |
| Maximum Drill Rod Pressure | 690KN |
| Suitable Excavator(ton) | 12-50T |
| Product Name | Pile Breaker,pile Crusher,pile Cutter,rock Breaker |
|---|---|
| Maximum Storke Of Hydraulic Cylinder | 180mm |
| Range Of Pile Diameter | 1700-1850mm |
| Maximum Drill Rod Pressure | 690KN |
| Suitable Excavator(ton) | 12-50T |