| Type | Drill Auger |
|---|---|
| Package | Pcs |
| Number Of Pieces | 1 |
| Material | High Quality Carbon Steel |
| Color | Customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product Name | Construction Machinery Parts Single Wall Drill Casing Bored Piling Foundation Bore Pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product Name | Construction Machinery Parts Single Wall Drill Casing Bored Piling Foundation Bore Pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| Brand | Soilmec , Teg , Zoomlion, Xcmg |
|---|---|
| Drill Depth | 20-100m |
| Condition | Used |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Video Technical Support,Online Support |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product Name | Construction Machinery Parts Single Wall Drill Casing Bored Piling Foundation Bore Pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| Length | 1-6m |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Certification | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Color | Any Other Colors |
| Oem | Available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Drills |
|---|---|
| Package | SET |
| Number Of Pieces | 1 |
| Material | Q345B |
| Color | Any Other Colors |
| Name | Used Piling Rig |
|---|---|
| Drilling Depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine Type | 158H |
| Advantage | High Quality And Factory Prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product Name | Construction Machinery Parts Single Wall Drill Casing Bored Piling Foundation Bore Pile |
| Material | Alloy Steel |
| Keyword | Double Wall Casing Series |
| Packaging Details | customer |