| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product Name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Frictional |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig SANY 280 |
| Power Type | Diesel |
| Warranty | 6 Months |
| Torque | 280kn.m |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Telescopic Interlocking Kelly Rod Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Advange | Factory |
| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| Product Name | OD482 Mm Rock Interlocking And Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 100m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Usage | Foundation Pile |
|---|---|
| Product Name | Combined Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Interlocking& Frictional |
| Usage | Foundation Pile |
|---|---|
| Product Name | Friction Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 101m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Pile |
|---|---|
| Product Name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 101m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Name | Used Piling Rig |
|---|---|
| Drilling Depth | 58000(MM) |
| Weight | 78T |
| Machine Type | Sr80c |
| Advantage | High Quality And Factory Prices |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Usage | Foundation Drilling Rig Drilling Hole |
|---|---|
| Product Name | OD355/4/10m Interlocking And Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 35.5 |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Tube Type | Sealmess Round Steel Tube |