| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| Product Name | OD419mm Rock Interlocking And Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 50m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Tube Type | Sealmess Round Steel Tube |
| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| Product Name | OD406mm Rock Interlocking And Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 60m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| Product Name | OD406mm Rock Interlocking And Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 70m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Usage | Foundation Pile |
|---|---|
| Product Name | Friction Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 51.5m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| Product Name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Usage | Foundation Pile |
|---|---|
| Product Name | Friction Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 101m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product Name | Friction Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 54m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product Name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 54.5m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product Name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 32m-150m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product Name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling Depth | 86m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |