| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service,Field Installation |
| Name | Kelly Box For Rotary Drilling Rig Spare Parts Construction Machine Parts Piling Rig |
| Packaging Details | customized |
| Name | Water Plate |
|---|---|
| Material | Q345B |
| Application | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Size | OD40-600mm |
| Weight | 40kg |
| Material | Cast Iron |
|---|---|
| Brand | Rexroth |
| Condition | New |
| Name | Piling Rig Spare Parts Planetary Sun Gear Box Reducer |
| Application | Main Winch Rotary Drilling Rig |
| Name | Turgor Cylinder |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Height | 500mm |
| Weight | 65KGS |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Name | Power Head Of Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Piling Rigs Kelly Bar |
| Colour | Customized |
| Packaging Details | Wooden case |
| Material | Steel |
|---|---|
| Brand | Brevini |
| Condition | NEW |
| Name | Piling Rig Spare Parts Planetary Sun Gear Box Reducer |
| Application | Power Head Of Rotary Drilling Rig |
| Name | Power Head Of Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Application | CRRC |
| Colour | Customized |
| Packaging Details | Wooden case |
| Material | Tungsten Carbide , 42Crmo |
|---|---|
| Application | Foundation Pile |
| Name | Bullet Teeth For Drilling Tool |
| Color | Customized |
| Packaging Details | exported standard package, wooden case |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product Name | Construction Machinery Parts Single Wall Drill Casing Bored Piling Foundation Bore Pile |
| Keyword | Single Wall Single Row Casing Series Bored Pile |
| For | Bored Pile |
| Packaging Details | customized |
| Suitable Brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Pump |
| Material | CAST IRON |
| Warranty | 6 Months |
| Color | Customized |